Ali Baba Gıda

قصتنا

Ali Baba Gıda olarak 1989 yılında Kapalıçarşı’da küçük ve mütevazı bir dükkanla gıda sektörüne adım attık. Güngören’de 20 metrekarelik bir atölyede imalatı gerçekleştirilen, başlangıçta 4 çeşit lokum ve 4 çeşit çaydan oluşan ürün yelpazemiz 1994 yılında müşterilerimizin isteği doğrultusunda giderek çeşitlendi. Dünya pazarından gelen çeşitli taleplerle birlikte ürünlerimizin ihracatı birçok ülkeye yapılmaya başlandı.

Trabzon ve İstanbul’da 3 ayrı şubesi bulunan Ali Baba Gıda’da 3000 metrekarelik kapalı üretim alanlarında başta 300 çeşit lokum olmak üzere çay ve baharat gibi pek çok geleneksel gıdayı özenle üretmeye devam ediyoruz.

Gıda yelpazemiz, alanında uzman gıda mühendislerimizin katkılarıyla çeşitlenmeye devam ederken geleneksel lezzetlerimiz özel formüllerle hazırlanıyor ve birinci sınıf ham madde, uzman iş gücü ve ileri teknoloji ile destekleniyor. Ürünlerimiz 1989 yılından beri hijyen, sağlık ve kalite kontrol süreçlerinden titizlikle geçiyor.

Türkiye’deki geleneksel lezzetleri sizlere en doğru ve en lezzeli şekilde sunmaya çalışırken müşterilerimizin sağlığı bizler için en önemli unsur. Ürünlerimizde glikoz ya da koruyucu madde kullanmıyoruz. Malzemelerimizi sürekli denetliyor, üretilen her gıdanın sağlıklı koşullarda hazırlandığına emin oluyoruz

Gıda mühendislerimizin özenle seçtiği malzemelerle üretilen her gıda, Türk lezzetlerini layık olduğu biçimde temsil etmenin bilinciyle hazırlanıyor ve siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

alibaba
alibaba
01.

1989'a uzanan köklü tecrübe

02.

1200'den fazla ürün çeşidi

03.

28 ülkeye ulaşan lezzet yolculuğu

This post is also available in: Türkçe English Español